Nowy kurs tańca towarzyskiego dla początkujących - niedziela 28 kwietnia 2019 godz. 17.30. Zapraszamy! ***

Akademia Tańca CMG w Radomiu.

 

Akademia Tańca "CMG" działa od 1989 r. Prowadzą ją nauczyciele tańca Monika i Cezary Gruszka. W ciągu prawie 30 lat działalności, tancerze formacji tańców latynoamerykańskich CMG kilkunastokrotnie zdobywali tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski. Tańczyli w finałach Mistrzostw Świata i Europy. Występowali na parkietach Niemiec, Anglii, Norwegii, Francji, Węgier, Austrii, Czech, Holandii i Białorusi. Nagrywali programy telewizyjne dla TVP i BBC.
Akademia Tańca "CMG" kilkukrotnie organizowała duże imprezy taneczne - Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy Formacji Latynoamerykańskich, Mistrzostwa Europy w Rock and Rollu, 9 czerwca 2018 ME Formacji Latynoamerykańskich w Kaliszu. Od ośmiu lat organizuje wspólnie z Domem Kultury "Borki" Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych "RADOM OPEN". W zawodach wzięły udział do tej pory formacje z Węgier, Austrii, Słowacji, Czech i Polski. Kolejna edycja turnieju planowana jest na przełomie marca i kwietnia 2019r. w Radomiu.

Na co dzień Akademia Tańca "CMG" prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na które zaprasza wszystkich miłośników tańca.
 

 

 

Formacja CMG Radom zdobyła 15.09.2018 tytuł Mistrza Polski Federacji Tańca Sportowego, a Formacja CMG Junior została 29.09.2018 Mistrzem Polski Formacji Latynoamerykańskich Polskiego Towarzystwa Tanecznego - obie grupy w kat. pow 15 lat.