Nowy kurs tańca towarzyskiego dla początkujących - wtorek 27 lutego 2018 godz. 20.00. Zapraszamy! ***

Akademia Tańca CMG w Radomiu.

 

Akademia Tańca "CMG" działa od 1989 r. Prowadzą ją nauczyciele tańca Monika i Cezary Gruszka. W ciągu ponad 25 lat działalności, tancerze formacji tańców latynoamerykańskich CMG kilkunastokrotnie zdobywali tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski. Tańczyli w finałach Mistrzostw Świata i Europy. Występowali na parkietach Niemiec, Anglii, Norwegii, Francji, Węgier, Austrii, Czech, Holandii i Białorusi. Nagrywali programy telewizyjne dla TVP i BBC.
Akademia Tańca "CMG" kilkukrotnie organizowała duże imprezy taneczne - Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy Formacji Latynoamerykańskich, Mistrzostwa Europy w Rock and Rollu. Od czterech lat organizuje wspólnie z Domem Kultury "Borki" Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych "RADOM OPEN". W zawodach wzięły udział do tej pory formacje z Węgier, Austrii, Słowacji, Czech i Polski. Kolejna edycja turnieju planowana jest na przełomie maja i czerwca 2016r. w Radomiu.

Na co dzień Akademia Tańca "CMG" prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na które zaprasza wszystkich miłośników tańca.